Nedopustíme Club Záhoří padnout, že ne ?

PŘÁTELÉ A PŘÍZNIVCI Clubu Záhoří Prostějov
Omlouváme se, ale akci jsme museli zrušit z důvodu nízkého prodeje vstupenek. Už si nemůžeme dovolit spadnout do dalších ztrát.
Událost je zrušena, ale koncert se bude konat v náhradním termínu s největší pravděpodobností v roce 2021. Vše se dozvíte s dostatečným předstihem a ti co mají koupené vstupenky tak obdrží oznámení o následném postupu jak dále od smsticket.
Všem se srdečně omlouváme, ale těšili jsme se také moc.
Pořád máme velké problémy s rozjetím provozu Clubu v souvislosti s coronavirem. Z důvodu nulových příjmů nám teď chybí prostředky na provoz.
Pokud by jste chtěli náš club podpořit tak můžete poslat nějaký příspěvek na účet 292174730/0300 nebo i po domluvě jinak.
Bez vaší pomoci to nezvládneme.
Máte otázky ohledně podrobnějších možnosti pomoci i případné budoucí spolupráce máme různé možnosti.
Můžete nám zavolat a rádi vám poskytneme informace tel.: 722 420 495

PŘÍMÁ podpora Clubu Záhoří Prostějov